Birlikte Neler Yaparız

Core bölgesi kaslarını maksimum oranda çalıştırarak kuvvetlendiren, klasik yoga hareketlerini, tekrar sayılarını fazla tutarak eklem hareketliliğini arttırmaya çalışılan ileri seviye bir derstir.

Power yoga, orijinal yoga disiplininden farklı. Klasik yoganın iki uç akımını kucaklıyor. Her iki disiplin de atletik açıdan zor çünkü geleneksel meditasyonla yoğun bir fiziksel aktiviteyi buluşturuyor:

Normal yoga derslerinde uygulanan duruşların, mantıklı seriler halinde birbirini takip ederek birleştirilmesi ile oluşturulan bir programdır. Katılımcıların seviyeleri gözönüne alınarak eğitmen tarafından ders esnasında belirlenen hareketler sırasına göre uygulanan normal yogayla karşılaştırıldığında daha akışkan bir derstir.

Geleneksel yoga hareketleriyle fitnesi birleştiren power yoga, bedenin ve zihnin rahatlamasını sağlıyor. Power yogada hareketler sürekli, bir hareketten diğerine çok kısa aralıklarla geçiliyor. Egzersizlere kalça ve iskeleti açan hareketlerle başlanıyor. Daha sonra vücuttaki yedi temel ‘şakra’yı açmaya yönelik hareketlere geçiliyor.

Yoğun işleri nedeniyle meditasyona vakit ayırmakta zorlanan bayanların imdadına MİSS HEALTH CLUB yetişiyor.

Bedeninizi ve zihninizi rahatlatmanın zamanı gelmedi mi?

Pilates
BİZİMLE TANIŞMAK İSTERMİSİNİZ ?